שיפוץ ואחזקת תחנות כוח יום רביעי, 15 ינואר 2020

החברה הוותיקה והמוערכת גל תעשיות מתמחה בשיפוץ ואחזקת תחנות כוח באופן יעיל ומקצועי. יכולות אלו נשענות על ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום ועל צוות מקצועי גדול של מהנדסים, הנדסאים, חשמלאים ואנשי מקצוע נוספים הנושאים בכל הידע, הכלים והמיומנויות על מנת לפתור בעיות ותקלות מכל סוג בתחנת הכוח. שירותי שיפוץ תחנות כוח ותחזוקתן מוצעים ללקוחותינו סביב השעון עשרים וארבע שעות ביממה, ואנו מבצעים אותם בהתאם לכל דרישות התקנים בישראל.

אחזקה מקצועית ומקיפה של תחנות כוח

היכולת של חברתנו לספק מענה מקצועי ויעיל עבור אחזקת תחנות כוח נובע מגישת עבודה יסודית ומקיפה המשלבת מספר שיטת אחזקה:

  • שירותי אחזקה מונעת – מדובר בשירותי אחזקה שוטפים המיועדים לשמור על ציוד התחנה ופעולתו התקינה ומניעת כשלים בו. הפעולות מבוצעות באמצעות בדיקות, מדידות והתאמות  יסודיות לאיתורן של תקלות בטרם התרחשותן או בשלביהן הראשוניים. שירותים אלו כוללים פעולות של תחלופת חלקים בלויים, החלפת שמנים, התאמת נוריות וסיכוך, ועד פעולות חלקיות או מלאות של שיפוץ תחנת כוח.
  • אחזקה חזויה – חוזה כשלים עתידיים בציוד ומערכות תחנת הכוח ופועלת למניעתם באמצעות תחזוקה מונעת המתוכננת מראש, למניעת הופעת של כשלים וחיסכון בעלויות התחזוקה. חיזוי זה מבוצע במספר שיטות כדוגמת אנליזת שמנים, רעידות או הדמיות תרמיות. זוהי גישה שמצמצמת באופן משמעותי תקלות וכשלים לא צפויים בתחנת הכוח ומבטיחה את עבודתה השוטפת והיעילה.
  • אחזקת שבר – במקרים של תקלה בתחנת הכוח יזוהה מקורה, יבודד ויתוקן, כך שיחזיר את המערכת לתפקוד תקין ונאות. זיהוי התקלה יכלול בין היתר תשאול מפעילי מערכת, בדיקות פיזיות ובדיקות ממחושבות. לאחר שיאובחן הגורם לתקלה יתכונן אופן תיקונה היעיל והחסכוני ביותר, הלוקח בחשבון את העלויות שכוללות את עלות התיקון עצמו, אובדן ייצור ומכירות.
  • תיקון ושיפוץ ציוד ומערכות – במידת הצורך, לחברתנו יש את כל הידע, הכלים וכוח האדם על מנת לתקן ולשפץ ציוד ומערכות שונות בתחנות כוח. בין היתר, אנו אמונים על שיפוץ ואחזקת טורבינות עבור תחנות כוח שונות, לרבות טורבינות גז ויחידות במחזור משולב.

שירותי שיפוץ ואחזקת תחנות כוח

להזמנת שירותי שיפוץ ואחזקת תחנות כוח מקצועי, יסודי ומקיף, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם גל תעשיות בטלפון 08-6287070.