משאבות ובוכנות הידראוליות יום רביעי, 12 פברואר 2020

גל תעשיות הינה חברה ותיקה, גדולה ומובילה בתחומי ההנדסה, המתמחה בהובלת פרויקטים ובמתן תמיכה טכנית ותחזוקה למפעלי תעשייה כבדה בקשת רחבה של ענפים. שירותי חברתנו כוללים גם תכנון ותחזוקת בוכנות ומשאבות הידראוליות מסוגים שונים עבור מגוון צרכים תעשייתיים.

יישום מדע ההידראוליקה

כדאי להבין מהן בוכנות הידראוליות ומשאבות יש להבין תחילה את עקרונות ההידראוליקה, שמבוססים על מדע שיווי המשקל ותנועת נוזלים בתנאי לחץ. העקרונות מיושמים בתעשייה במוצרים ומערכות סגורות ופתוחות, הנעזרים לרוב בדחיפת שמן בלחץ דרך צינורות וכך מייצרים כוח הנעה לשלל מטרות. יש לציין כי תכנון, ייצור וגם תחזוקת מערכות הידראוליות באופן מיטבי דורשים להבין היטב את אופן פעולתן על כל מרכיבי המערכת שקשורים גם לתחומי החשמל, מכאניקה, פנאומטיקה ואלקטרוניקה. ברשותנו קיים ידע מתקדם ומעמיק בתחום, בזכות שנים ארוכות של ניסיון בתחום וצוות גדול של אנשי הדסה, הנדסאים ואנשי מקצוע בתחומים רלוונטיים .

מהי בוכנה הידראולית

בוכנה הידראולית מהווה מרכיב מרכזי במנועים ומשאבות הידראוליות, ומהווה למעשה גליל ממתכת הנע הלוך ושוב בתוך צילינדר ומפעיל כוח רב באופן ליניארי על ידי לחץ נוזל. משאבה הידראולית מזרימה אל הבוכנה שמן בלחץ גבוה הגורם להנעת הבוכנה בגליל אחורה וקדימה. בוכנות אלו משמשות למכונות וצרכי תעשייה שונים, לרבות רכבים וכלי עבודה כמו מנופים, דחפורים ומלגזות, וכן מגוון מכונות תעשיות הנדסיות ומכאניות נוספות הנדרשות בין היתר להליכי ייצור. יש לציין כי בדומה לבלמי רכבים גם במשאבת בוכנה אסור שיכנס למערכת אוויר, שלא כמו שמן הינו גז הניתן לדחיסה ולכן גורם לבוכנה לעבוד באופן חלקי.

תכנון ותחזוקת משאבות ובוכנות הידראוליות

חברתנו מתמחה בתכנון, ייצור ותחזוקת משאבות ובוכנות הידראוליות באופן יעיל ומקצועי עבור מחיר תחרותי ומשלתם.

  • משאבות הידראוליות- חברתנו מטפלת בכל סוגי המשאבות ההידראוליות של כל היצרנים, לרבות משאבות וואקום,  צנטריפוגליות, משאבות אוויר, משאבות טבולות, חלזוניות, רב-דרגתיות ומשאבות ציריות.
  • בוכנות הידראוליות – יש לנו יכולת לתכנן ולטפל בכל סוגי הבוכנות ההידראוליות שכוללות בין היתר בוכנות עם צילינדר חד-פעולתי המשלב תנועה הידראולית עם מכאנית, וכן בוכנה דו פעולתי אשר פעולתה בכל כיוון מבוססת על עקרונות הידראוליים. בנוסף, אנו מטפלים בבוכנת צילינדר מוט עבור המאפשרת לבצע בו זמנית שתי פעולות באמצעות תזוזתם של מוטות הבוכנה, וכן צילינדר טלסקופי בעל מספר מוטות הממוקמים אחד בתוך השני בדומה לטלסקופ, וגורם לתנועה הדרגתית של יציאת המוטות.

הזמנות שירותים ומידע נוסף

להזמנת שירותי חברתנו בכל הקשור למשאבות ובוכנות הידראוליות, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם גל תעשיות בטלפון 08-6287070